Thursday, May 15, 2014

Makijaże do lookbooka letniej kolekcji marki Pudle w PudleHej ho!

Właśnie wybił mi setny post na blogu! W tym czasie napisaliście 917 komentarzy i odwiedziliście mnie 97,405 razy.. jestem w szoku :) I powinnam teraz stworzyć posta z najciekawszymi zdjęciami, napisać obszerny post z życiowymi przemyśleniami na temat blogosfery, zrobić wnikliwy przekrój tego wszystkiego co się u mnie działo, ale po co tak zanudzać, skoro mogę Wam pokazać jedną z ostatnich sesji przy której pracowałam, a jest to letnia kolekcja marki Pudle w Pudle nazwana "This summer will change our lives". Oczywiście nie zamieszczę tu wszystkich zdjęć, ponieważ jest ich OGROM, ale pokażę Wam te moim zdaniem najciekawsze, i oczywiście takie, na których widać dość dobrze moje makijaże :) a właściwie jeden makijaż, ponieważ oczy pomalowane były do wszystkich kreacji tak samo, zmieniał się jedynie kolor ust, jednak jak widzicie zdjęcia są tak kontrastowe, że taki wydawać by się mogło nieznaczący kolor ust bardzo znacząco zmienia ogólny wydźwięk fotografii. Ja osobiście uważam tą sesję za mega udaną, dziewczyny z Pudle w Pudle miały świetny pomysł na taki letni look, przygotowały kolorowe, wakacyjne rekwizyty i efekt końcowy jest wprost przezabawny :) Dajcie znać, co myślicie!

M.

Lookbook Pudle w Pudle ss2014 "This summer will change our lives" klik!
Fotografie: Paulina Lypsky Lipińska
Modelka: Justyna "Łucja" Kowalska / Agencja Orange Models
Make up: jaaa :) Maja Ogonowska klik

PS po prawej stronie bloga, na górze zamieściłam ankietę - chciałabym poznać Wasze zdanie na temat mojego bloga, czego Wam brakuje? Możecie wybrać kilka odpowiedzi, będę bardzo wdzięczna za oddanie głosu :)


2 comments:

  1. Przpiękne świeże makijaże i genialne letnie stroje, całość bardzo mi się podoba !

    ReplyDelete
  2. piękne, równiez współpracowałam przy lookbooku a w niedziele ide na sesje z kolejna kolekcja:) swietne te fioletowe usteczka!:)

    ReplyDelete