Thursday, February 12, 2015

Kontrastowy makijaż studniówkowy dla alabastrowej cery i błękitnych oczu

Kontrastowy makijaż studniówkowy dla alabastrowej cery i błękitnych oczu


Cera Estery jest bardzo jasna, oprawa oczu również ponieważ naturalnie jest ona jasną blondynką jednak zdecydowanie lepiej czuje się w takich ciemnych włosach. Gdy ją zobaczyłam odrazu pomyślałam, że będzie pięknie wyglądać w mocnym, rockowym makijażu. Nie ukrywam, że jej uroda mocno przypomina mi młodą Kelly Osbourne i tak też chciałam ją ująć ;-)

Jej oczy jak widzicie są bardzo jasne, więc każda, zwłaszcza ciemna oprawa oczu jeszcze bardziej je rozjaśni i sprawi, że będą przyciągać uwagę. Dokleiłam sztuczne rzęsy w kępkach i pomalowałam linię wodną na czarno. Skupiłam się na ujednoliceniu cery i zakryciu śladów potrądzikówych, jednak nie konturowałam jej twarzy zbyt mocno. Na policzkach pojawił się za to chłodny, brzoskwiniowy odcień różu. Na usta położyłam nawilżającą pomadkę Kobo, w rzęczywistości jest to intensywna fuksja, tutaj wyszła nieco delikatniej.

Moim zdaniem ładnie jej było w takim uczesaniu (troszkę lata 20/30, zwłąszcza w takich ciemnych oczach) jednak ona była z włosów bardzo niezadowolona i chciała ułożyć je sama na nowo. Po skończonym makijażu stwierdziła, że w tym makijażu czuje się tak dobrze i pewnie, że odpuszcza sobie zmianę fryzury. Właśnie za takie słowa kocham to co robię :)


Kontrastowy makijaż studniówkowy dla alabastrowej cery i błękitnych oczu


3 comments: