Thursday, February 5, 2015

Makijaż urodzinowy inspirowany latami 20 i 30 XXw.Hej!
Niestety w ferworze sesji egzaminacyjnej nie mam ostatnio czasu na makijaże czy tutoriale, dlatego pomyślałam, że w takich przerwach między postami będę wrzucać zdjęcia swoich makijazy na klientkach i krótko je opisywać.

Na zdjęciu widzicie przesympatyczną Agnieszkę, która poprosiła mnie o makijaż na swoją imprezę urodzinową. Impreza była utrzymana w klimacie lat 20 i 30, sama solenizantka jak widzicie miała również dobraną odpowiednią perukę i strój, ja miałam zadbać o makijaż, który bardziej skojarzy się z tymi latami. W przypadku makijażu inspirowanych/tematycznych zawsze staram się mieć ze sobą kilka zdjęć makijaży w zarówno klasycznym, tradycyjnym wydaniu jak i tych potraktowanych w nowoczesny sposób. Agnieszka zdecydowała się na bardziej unowocześnioną wersję makijażu, zrezygnowałyśmy z cienkich brwi i mocnego zacienienia pod brwiami w wewnętrznym kąciku na rzecz rozświetlenia i złotego pigmentu. Górna powieka ruchoma została przyciemniona w wewnętrznym i zewnętrznym kąciku, na środek położyłam bordowy pigment. Linię wodną obrysowałam czarną kredkę, przykleiłam również obowiązkowo sztuczne rzesy.

Na ustach położyłam klasyczną czerwień o matowym wykończeniu dzięki czemu Agnieszka mogła cieszyć się mocną intensywnością swoich ust wiele godzin. Oto zdjęcia, które przysłała mi pare dni po impreze, jak sama stwierdziła niektórzy goście jej nie poznali - jakoś mnie to nie dziwi :)
5 comments: