Thursday, May 28, 2015

Klientki kwiecień/maj


 Hej! Kolejna dawka klientek z mijającego miesiąca które wyraziły zgodę na wykonanie sobie zdjęć. Marcie której tydzień temu miałam przyjemność zakładać rzęski zależało na podkreśleniu zielonych oczu dlatego postawiłyśmy na róże i fiolety.


 Kamila, która zwykle na co dzień nie maluje się prawie w ogóle na urodziny chłopaka chciała rozbłysnąć :) jestem pewna, że się jej udało! W tym przypadku skupiłam się na zwężeniu noska i podkreśleniu brązowych oczu.


 Asia była u mnie po raz trzeci, najpierw na makijażu próbnym i ślubnym, teraz mogłyśmy pozwolić sobie na coś bardziej odlotowego dlatego dokleiłyśmy dość długie rzęski i poszalałam z wiosennymi kolorami.


Marlena miała już jeden próbny makijaż jednak dostała po nim uczulenia i mocnych zaczerwienień, na szczęście u mnie nie było żadnych problemów i bardzo zadowolona zaakceptowała moją propozycję na jej wielki dzień :) na makijażu ślubnych dodamy więcej rzęs w kępkach. Makijaż na plener fotograficzny dla Emilii, rzęski 1:1.


 Prześliczna Asia, którą miałam przyjemność już parę razy malować - tym razem do ślubu :) Czyż nie jest piękna? Moim zdaniem bardzo polska, klasyczna uroda! A, że mieszka w samym centrum warszawskiego starego miasta, to już w ogóle czułam się jakbym się przeniosła o jakieś 50 lat wstecz :)


A oto świadkowa Asi, na jej próbnym postawiłyśmy na błysk, jednak później zobaczyła swoją przyjaciółkę w matowym makijażu i sama taki zapragnęła :) dlatego postawiłyśmy na maty i na granatowy akcent - pasujący do sukienki. Kasia jak to sama stwierdziła ma oczy chińczyka dlatego bardzo mi zależało by je optycznie powiększyć i poszerzyć. Śliczna Maja i makijaż na wesele.


 Okazjonalne smokey-eye dla Kasi.


I jeszcze jeden, delikatny, klasyczny make up dla niebieskookiej rudzinki :)

Wszystkie Panie jesteśmy piękne! Często trzeba Was tylko pokierować co należy wydobywać, a co subtelnie ukrywać... :)


8 comments:

 1. Piękne makijaże! :) Na pewno klientki były zadowolone. ;)

  ReplyDelete
 2. Niesamowite zmiany! Makijaż wydobywa piękno dziewczyn, robisz cuda! ;)

  ReplyDelete
 3. Wszystkie makijaże piękne!

  ReplyDelete
 4. Potrafisz zdziałać cuda :)

  ReplyDelete
 5. Makijaż umiesz robić, ale zdjęć już nie - wszystkie twarze są zniekształcone, zdjecia pod dziwnym kontem, jakieś wielkie nosy. A i tej kamili powinnaś zasugerować depilację czy regulację brwi, bo wygląda jak Frida

  ReplyDelete